Rozkład jazdy

Podziel się

Zapraszamy na wydarzenia na żywo transmitowane tutaj, na portalu mojogrodek.pl, a także przez media społecznościowe i kanał na YouTube.

Doradzamy i inspirujemy poprzez formułę wideo – znajdziecie porady ogrodnicze, ale także porady prawne dla użytkowników działek ROD. To doskonała okazja, żeby rozwiać swoje wątpliwości i znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania dzięki bezpośredniemu kontaktowi z ekspertami. A to prawdziwi fachowcy z ogromnym doświadczeniem praktycznym.

Możesz śmiało zadać pytanie – zbieramy je przez przez komentarze we wpisie na portalu z live / webinarem oraz przez Facebooka – na naszym profilu znajdziecie przypięte na samej górze posty, które nie tylko promują nadchodzące wydarzenie, ale też zachęcają do zadawania pytań 🙂

 

Gdzie znaleźć transmisje naszych live czy webinarów na portalu?

Transmisję na portalu znajdziesz w dwóch miejscach na stronie głównej: kiedy się ona rozpocznie – pojawi się na samej górze strony (zauważysz player / odtwarzacz, który się wyświetla pod kolorowym menu).

Drugie miejsce transmisji na portalu mojogrodek.pl to wpis też na stronie głównej – znajdziesz go i rozpoznasz szybko – ma ilustrację z tytułem live czy webinaru na czerwono.

 

Czym charakteryzują się te spotkania? Live i webinary ogrodnicze 🙂

LIVE – to półgodzinne spotkania z ekspertami. Odpowiadają na pytania, które zbieramy przez tydzień poprzedzający wydarzenie. O kolejnych spotkaniach i temacie przewodnim / dziedzinie ogrodniczej informujemy również na naszym profilu na FB. Zawsze transmitujemy w czwartki.

WEBINARY – to także spotkania z ekspertami na żywo, ale dłuższe, koncentrujące się na jednym określonym temacie. Organizujemy je raz w miesiącu.

 

Oto harmonogram wydarzeń online organizowanych przez nas. Jeśli chcesz otrzymywać też regularne przypominajki, a nie używasz kalendarza Google, to zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter – wysyłamy go dwa razy w tygodniu. Znajdziesz tam nie tylko informacje o nadchodzących wydarzeniach online, ale także polecane artykuły na najlepszym portalu ogrodniczym w sieci 🙂

 

 

Podziel się