Kim jesteśmy

Podziel się

Nasza firma powstała w 2001, ale miesięcznik „działkowiec”, który wydajemy jest starszy niż Internet i niewiele młodszy od  telewizji. Naszą wiedzą i doświadczeniem z dziedziny ogrodnictwa amatorskiego i działkowego dzielimy się z kolejnymi pokoleniami pasjonatów ogrodów i roślin nie tylko w czasopismach „działkowiec” i „Mój Ogródek”, ale też w poradnikach ogrodniczych, które wydajemy zarówno w tradycyjnej formie drukowanej, jak i elektronicznej jako ebooki.

Nasze pismo „Mój Ogródek” również dostępne jest w aplikacji na IOS i Android.

Prowadzimy także ogrodniczy sklep internetowy www.dzialkowiecsklep.pl, w którym na naszych klientów czeka zawsze pełen wybór roślin ozdobnych i owocowych od najlepszych dostawców.

Chociaż utrzymujemy pozycję lidera wśród czasopism ogrodniczych na polskim rynku, to idąc z duchem czasów, chcemy wykorzystać wszelkie dostępne sposoby prezentowania naszych treści. Tak narodził się pomysł na nowe medium jakim jest mojogrodek.pl, czyli portal ogrodniczy. Dzięki niemu mamy możliwość docierać do Was w formach, w jakich nie mieliśmy szansy przy drukowanych czasopismach. Możemy być jeszcze bardziej interaktywni – możemy podsuwać Wam jeszcze więcej inspiracji i doradzać, nie tylko poprzez tekst i obraz, lecz również poprzez treści wideo.

Treści jakie tu znajdujecie, pochodzą od naszych ekspertów publikujących artykuły w „działkowcu” i „Moim Ogródku”. To najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach i praktycy.

Podziel się